قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فرزاک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از فرزاک به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تیم فرزاک تمام تلاش خود را در راه خدمت رسانی به هموطنان در راستای تهیه و ارائه بهترین و مرغوبترین مواد غذایی به هموطنان بکار می بندد و از شما سروران گرامی انتظار داریم ما را در این راه یاری فرمایید.

 •  مرجوعی کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کیسه ها باز نشده باشد.
 • مشتریان محترم می توانند تا 2 روز کالای خریداری شده را مرجوع نمایند.(هزینه حمل بازگشت کالا بر عهده خریدار میباشد)
 • روش های ارسال مذکور در محدوده شهر اصفهان امکان پذیر است و برای سایر شهرها بوسیله پست ارسال می گردد و هزینه آن بر عهده خریدار می باشد.

  سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

  چگونه ما اطلاعات شما را جمع آوری کرده و استفاده می کنیم:

  جستجو : ما بر اساس جستجو هایی که صورت می گیرد، اطلاعات خاصی را استخراج کرده و برای بهبود نتایج ترب از آنها استفاده می کنیم. برای مثال این اطلاعات می تواند شامل صفحاتی که شما مشاهده کرده اید یا آدرس آی پی (آدرس آی پی شامل یک عدد است که پس از اتصال به اینترنت به دستگاه  شما داده می شود و این امکان را می دهد که دستگاه شما موقعیت یابی و مشخص شود ) باشد. ما همچنین اطلاعاتی شامل تعداد بازدیدهای شما، زمان بازدیدها، جستجوها، سیستم عامل، کشور یا استان را ممکن است نگهداری کنیم. ما این اطلاعات را به منظور بهبود کار خود و سرویس های ارایه شده به شما انجام می دهیم.

  ثبت بازخورد: در قسمت ثبت بازخورد، ایمیل شما گرفته می شود که به منظور ارتباط با شما و پاسخگویی استفاده می شود.